תחנת מעבר

divider-color

תחנת מעבר

הניסיון הרב שצברה גל מיחזור לאורך השנים בתפעול תחנת המעבר מאפשר לנו להעניק ללקוחותינו הרבים שירות מהיר ואמין המותאם לצרכי הלקוח וזאת תוך שמירה על הסביבה.

תחנת מעבר היא למעשה נקודת ניקוז אליה מגיעות כמויות גדולות של פסולת אשר נאספו באתרי הפסולת ומלקוחותינו מרחבי הארץ.

הפסולת נאספת ע"י גל מיחזור בעזרת צי משאיות שבבעלותה. הפסולת מגיעה לתחנת המעבר ועוברת תהליך של שקילה ע"י מאזני גשר למשאיות, רישום ממוחשב של כל משאית,

לפי קריטריונים קבועים הכוללים את שם הלקוח , משקל , כתובת , סוג המכולה וסוג החומר .

הרישומים מתויקים באופן מסודר ומאורגנים לפי לקוח על מנת שאנו נוכל להפיק ללקוח אישורים נדרשים, לבקרת נתונים של החברה ובנוסף לשלוח דיווח לתאגיד המיחזור תמיר לתגמולים הניתנים ללקוח.

הפסולת היא למעשה מוצרים משומשים המהווים מטרד, על ידי תהליכים שונים ניתן למחזר את הפסולת לשימושים שונים וכך להפוך את הפסולת למשאב.

הפיכת הפסולת למשאב מחייבת אותנו לרמת מיון גבוהה ולאיכות חומר מעולה נטולת מזהמים וחומרים אחרים. לשם כך הפסולת עוברת תהליך מיון קפדני המתבצע באמצעות ציוד הנדסי ובאופן ידני.

הפסולת מופרדת לסוגים שונים כגון : מתכות, עץ, פלסטיק, ניילון, קרטון, נייר ועוד.

כך שלאחר המיון ניתן לשלוח אותה להמשך טיפול.

חברת גל מיחזור עושה כל מאמץ להגדיל את כמות הפסולת המועברת למיחזור ולהקטין את כמות הפסולת המועברת להטמנה.

 

title part 2title part 1

divider-color

מהי תחנת מעבר ?

תחנת מעבר היא למעשה נקודה המרכזת אליה כמויות גדולות של פסולת אשר נאספו באתרי פסולת והלקוחות מרחבי הארץ. שם נעשה המיון של הפסולת לפני העברת הפסולת להטמנה תוך ניצול מרבי של החומרים לטובת מיחזור וצמצומה המקסימלי של הפסולת המוטמנת.

אילו אישורים יש לתחנת מעבר ?

תחנת המעבר ברשות גל מיחזור , ישנן מספר של האישורים חשובים: אישור ממשרד להגנת הסביבה לפעול כתחנת מעבר ומיון לפסולת אישור ברישיון עסק המאשר הפעלת תחנת מעבר ומיון לפסולת אישור מתאגיד תמיר לאריזות מיחזור להיות כקבלן מורשה מטעמו אישור מתאגיד אקומיוניטי למיחזור פסולת אלקטרונית להיות כקבלן מורשה מטעמו

לשאלות ותשבות נוספות

title part 2title part 1

divider-color

הפסולת שנותרה לאחר המיון נשלחת לאתרי הטמנה מורשים ע"י המשרד לאיכות הסביבה

בישראל ישנן כמה סוגים של מטמנות , או בשמם הנרדף " מזבלות ".

הראשונה היא מטמנה המיועדת לפסולת ביתית ותעשייה הכוללת: קרטון, ניילון, מזון, נייר ואריזות פלסטיק.

השנייה מיועדת לפסולת יבשה הקולטת פסולת בניין ומטפלת בחומר ע"י מגרסות.

והשלישית מיועדת לחומ"ס ( חומרים מסוכנים ).

 

אנו בגל מיחזור אוספים, ממיינים את הפסולת ומטפלים בחומר מציוד רב הכולל מגרסות, מכבשים וממחזרים את החומר שנוצר מתהליך המיון. כמו כן מספקים מגוון רחב של שירותים הנותנים מענה לרשויות, מועצות אזוריות, מפעלים ואנשים פרטיים. תחנת המעבר מאושרת ע"י המשרד להגנת הסביבה ומספקת מענה רחב למגוון חומרים.